Publiceringsdatum: 2025-08-13
Letar du efter ett jobb inom hälso- och sjukvård? Nu har du chansen att börja jobba som sjuksköterska, grundutbildad hos Annsam AB. Annsam AB söker någon som vill arbeta heltid under 11 dagar upp till 3 månader. Kanske är det du?
Platsen där jobbet finns ledigt är i Lysekil. Om du letar efter en spännande karriär inom sjuksköterska, grundutbildad-branschen, har Annsam AB just nu två lediga jobb som kan vara av intresse. Annsam AB letar efter erfaren sjuksköterska, grundutbildad som kan ansluta till deras team. Sista ansökningsdag är måndag den tjugofemte augusti 2025.
AnnSam AB, som bemannat vården med sjuksköterskor sedan 1999, söker nu en sjuksköterska för uppdrag inom kommunal primärvård i Lysekil!
Perioden: 25-08-28 tom 25-11-30
Arbetstid: 100% enligt senare schema, dag kväll och helg .
Erfarenhet: 2 år leg sjuksköterska
Journalsystem:
Ev. övrigt:
Ref.nr:
Att arbeta som Bemanningskonsult hos AnnSam:
Vi på AnnSam är måna om att tillsätta rätt konsult till rätt uppdrag, detta för att ha nöjd personal och nöjda kunder.
Hos oss kan du få uppdrag på heltid, deltid eller extra pass när du vill tjäna lite extra.
Du kan även hyras ut som underkonsult om du ha ett eget bolag.
Rollen som bemanningskonsult innebär att du ansvarar för bedömning och uppföljning av patienternas vårdbehov.
AnnSam erbjuder sina konsulter:
För att bli anställd hos oss så behöver du:
Om AnnSam AB:
AnnSam AB är ett personligt bemanningsföretag vars ägare och VD har en lång erfarenhet som Sjuksköterska och av att bedriva vårdbemanning.
För att hålla hög kvalitet fokuserar vi på uthyrning av Allmän Sjuksköterskor, Specialist Sjuksköterskor, Arbetsterapeuter och Fysioterapeuter.
Vårt mål är att alltid ha en nära och personlig kontakt med både kunder och personal, vi erbjuder dig god service och ett nära samarbete.
AnnSam har avtal och bemanningsuppdrag i stora delar av Sverige, hos både offentliga och privata aktörer. Berätta gärna för oss var du önskar uppdrag så söker vi i vår kundbas!
Välkommen till AnnSam, vi har bemannat vården med Sjuksköterskor sedan 1999. Hos oss kan du känna dig trygg!
Se samtliga vår uppdrag på vår hemsida, vi ser fram emot din ansökan!
info@annsam.se
Tel: 016-55 12 450
Antal tjänster | 2 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Annsam AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
Organisationsnummer | 5566197660 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Annsam AB söker två personer till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i Lysekil. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Annsam AB skickar du in din ansökan senast 2025-08-25.
Källa: Arbetsförmedlingen
Te Crea Care AB söker två personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Hudiksvall.
2025-08-15
Mer infoPartille kommun söker två personer till tjänsten som vårdbiträde i Partille.
2025-08-15
Mer infoTeam Care Sweden AB söker en person till tjänsten som sjuksköterska, medicin och kirurgi i Partille.
2025-08-02
Mer info