Publiceringsdatum: 2025-03-18
Är du på jakt efter en karriär inom hälso- och sjukvård? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som intensivvårdssjuksköterska hos Annsam AB. Detta är ett jobb på heltid där Annsam AB letar efter någon under 11 dagar upp till 3 månader.
Platsen där jobbet finns ledigt är i Örebro. Annsam AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom intensivvårdssjuksköterska. Kolla in deras sex lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Du har fortfarande tid att söka jobbet som intensivvårdssjuksköterska hos Annsam AB om du sickar in din ansökan senast sista ansökningsdag som är tisdag den tjugofemte mars 2025.
AnnSam AB, som bemannat vården med sjuksköterskor sedan 1999, söker nu Intensivvårdsjuksköterska för uppdrag i Örebro!
Perioden: Finns olika perioder - berätta för oss när du kan arbeta.
Arbetstid: Dag, kväll eller natt, vardag samt helg
Erfarenhet: 3 års erfarenhet som Intensivvårdssjuksköterska och trygg i din yrkesroll.
Journalsystem: Cosmic
Ev. övrigt: Ring för mer info!
Ref.nr: ANS ANE250317-34 mf.
Att arbeta som Bemanningssjuksköterska hos AnnSam:
Vi på AnnSam är måna om att tillsätta rätt Sjuksköterska till rätt uppdrag, detta för att ha nöjd personal och nöjda kunder.
Hos oss kan du få uppdrag på heltid, deltid eller extra pass när du vill tjäna lite extra.
Du kan även hyras ut som underkonsult om du ha ett eget bolag.
Rollen som bemanningssköterska innebär att du ansvarar för bedömning och uppföljning av patienternas vårdbehov. Deltar i ronder, medicinsk planering och utförande. Du samarbetar på ett positivt och handledande sätt med omvårdnadspersonal samt ansvarar för att erbjuda kvalitativ vård.
AnnSam erbjuder sina konsulter:
För att bli anställd hos oss så behöver du:
Om AnnSam AB:
AnnSam AB är ett personligt bemanningsföretag vars ägare och VD har en lång erfarenhet som Sjuksköterska och av att bedriva vårdbemanning.
För att hålla hög kvalitet fokuserar vi på uthyrning av Allmän Sjuksköterskor, Specialist Sjuksköterskor, Arbetsterapeuter och Fysioterapeuter.
Vårt mål är att alltid ha en nära och personlig kontakt med både kunder och personal, vi erbjuder dig god service och ett nära samarbete.
AnnSam har avtal och bemanningsuppdrag i stora delar av Sverige, hos både offentliga och privata aktörer. Berätta gärna för oss var du önskar uppdrag så söker vi i vår kundbas!
Välkommen till AnnSam, vi har bemannat vården med Sjuksköterskor sedan 1999. Hos oss kan du känna dig trygg!
Vi ser fram emot din ansökan!
Tel: 016-55 12 450
Antal tjänster | 6 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Annsam AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
Organisationsnummer | 5566197660 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Intensivvårdssjuksköterska |
Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Annsam AB söker sex personer till denna tjänst som intensivvårdssjuksköterska med placerings i Örebro. Om det låter intressant att arbeta som intensivvårdssjuksköterska hos Annsam AB skickar du in din ansökan senast 2025-03-25.
Källa: Arbetsförmedlingen
Annsam AB söker fem personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Linköping.
2025-04-24
Mer infoTe Crea Care AB söker två personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Kiruna.
2025-04-25
Mer infoForenede Care AB söker en person till tjänsten som vårdbiträde i Vellinge.
2025-04-24
Mer info