Publiceringsdatum: 2026-03-30
Skulle du vilja jobba inom hälso- och sjukvård? Vill du ta steget att arbeta som arbetsterapeut hos Valora bemanning AB? Nu har du möjligheten. Vill du arbeta heltid hos Valora bemanning AB? Just nu letar de efter någon som vill ha en tjänst 3 månader – upp till 6 månader.
För detta jobb är ospecificerad arbetsort den angivna tjänsteorten. Valora bemanning AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom arbetsterapeut. Kolla in deras lediga tjänst för att se om du har vad som krävs. Här är chansen att bli en del av Valora bemanning AB och jobba som arbetsterapeut! Ansök senast onsdag den tjugonionde april 2026.
Velora Bemanning söker en legitimerad arbetsterapeut till ett heltidsuppdrag i Västerås under sommaren. Uppdraget passar dig som vill arbeta nära patienter i en verksamhet där samarbete, kvalitet och säkra utskrivningar står i fokus.
Om uppdraget
Arbetsuppgifter
Kvalifikationer
Vi söker dig som:
Uppdragsinformation
Vi erbjuder
Ansökan
Skicka in ditt CV och ange din tillgänglighet så snart som möjligt.
Urval och intervjuer sker löpande.
Vid frågor mejla : info@velorastaffing.com
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Valora bemanning AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5594218157 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Arbetsterapeut |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Valora bemanning AB söker en person till denna tjänst som arbetsterapeut med placerings i ospecificerad arbetsort. Om det låter intressant att arbeta som arbetsterapeut hos Valora bemanning AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-29.
Källa: Arbetsförmedlingen
VårdIX AB söker en person till tjänsten som arbetsterapeut i Västerås.
2026-03-30
Mer infoVårdIX AB söker fem personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Eskilstuna.
2026-03-28
Mer infoVardaga AB söker en person till tjänsten som arbetsterapeut i Partille.
2026-03-31
Mer info