Publiceringsdatum: 2026-04-07
Är du på jakt efter en karriär inom hälso- och sjukvård? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Omsorg & Behandling 1 AB genom att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad. Intresserade sökes för heltid-jobb hos Omsorg & Behandling 1 AB - är du intresserad? De letar efter någon som vill jobba 3 månader – upp till 6 månader.
Att bo i närheten av Skövde kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Omsorg & Behandling 1 AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom sjuksköterska, grundutbildad. Kolla in deras två lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Söker du efter en spännande karriär som sjuksköterska, grundutbildad? Sök jobbet hos Omsorg & Behandling 1 AB senast onsdag den femtonde april 2026 och bli en del av deras team.
Välkommen till Omsorg & Behandling! Just nu söker vi leg.sjuksköterskor men även ni som är specialistutbildade till vårat team. Omsorg & Behandling är ett auktoriserat bemanningsföretag för Sveriges regioner, kommuner och privata vårdgivare. Vi är ett bemanningsföretag som är aktiva i hela Sverige . Våra konsultchefer i företaget är Sjuksköterskor med lång erfarenhet från vården och arbetar aktivt ute hos våra kunder.
Kollektivavtal: Vi är medlem i Tjänsteföretagens Arbetsgivarförbund genom Almega och vi har gällande kollektivavtal för branschen. Vi erbjuder dig: - Konkurrenskraftiga löner - Friskvårdsbidrag - Arbeta som underkonsult via eget bolag - Konsultchefer som har kompetens och erfarenhet inom vården - Sjuklön - Tjänstepension - Inskolning vid nytt uppdrag - Vi är rikstäckande och erbjuder dig uppdrag i hela Sverige - Flexibla arbetstider Är du intresserad så tveka inte att höra av dig till oss. Vi är här för att hjälpa just dig!| Antal tjänster | 2 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Omsorg & Behandling 1 AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5565569380 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Omsorg & Behandling 1 AB söker två personer till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i Skövde. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Omsorg & Behandling 1 AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-15.
Källa: Arbetsförmedlingen
Omsorg & Behandling 1 AB söker två personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Trollhättan.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker tre personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Kungälv.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker tre personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Gällivare.
2026-04-07
Mer info