Publiceringsdatum: 2026-02-02
Är du intresserad av att jobba inom hälso- och sjukvård? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som anestesisjuksköterska hos VårdIX AB. Sök nu om du är intresserad av att arbeta heltid hos VårdIX AB under 3 månader – upp till 6 månader. De letar just nu efter nya medarbetare.
Uppsala är platsen där detta jobb har sin tjänsteort. Om du letar efter en spännande karriär inom anestesisjuksköterska-branschen, har VårdIX AB just nu fyra lediga jobb som kan vara av intresse. Låt VårdIX AB hjälpa dig att uppnå dina karriärmål som anestesisjuksköterska! Ansök seast onsdag den fjärde mars 2026.
VårdIX söker erfarna sjuksköterskor till Uppsala Universitetssjukhus för uppdrag inom ortopedisk anestesi- och operationsverksamhet samt akutmottagning. Dessa uppdrag passar dig som trivs i en avancerad och dynamisk sjukhusmiljö.
Ansök via VårdIX hemsida eller kontakta oss direkt:
Tillsättning sker löpande
| Antal tjänster | 4 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | VårdIX AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5594529355 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Anestesisjuksköterska |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
VårdIX AB söker fyra personer till denna tjänst som anestesisjuksköterska med placerings i Uppsala. Om det låter intressant att arbeta som anestesisjuksköterska hos VårdIX AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-04.
Källa: Arbetsförmedlingen
VårdIX AB söker två personer till tjänsten som specialistläkare i Uppsala.
2026-02-02
Mer infoVårdIX AB söker två personer till tjänsten som röntgensjuksköterska i Västervik.
2026-02-02
Mer infoVårdIX AB söker fyra personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Enköping.
2026-02-02
Mer info