Publiceringsdatum: 2026-04-07
Funderar du på att söka jobb inom hälso- och sjukvård? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Omsorg & Behandling 1 AB genom att arbeta som anestesisjuksköterska. Omsorg & Behandling 1 AB söker efter en ny anställd på heltid under 3 månader – upp till 6 månader som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.
Denna tjänst finns tillgänglig i Uppsala som är tjänsteorten. Företaget Omsorg & Behandling 1 AB erbjuder just nu spännande karriärmöjligheter. Om du vill jobba som anestesisjuksköterska har de nu ett ledigt jobb - kolla in annonsen för att se om du har rätt erfarenhet. Har du vad som krävs för att arbeta som anestesisjuksköterska hos Omsorg & Behandling 1 AB? Ansök innan onsdag den femtonde april 2026 och ta reda på det!
Välkommen till Omsorg & Behandling! Just nu söker vi leg.sjuksköterskor men även ni som är specialistutbildade till vårat team. Omsorg & Behandling är ett auktoriserat bemanningsföretag för Sveriges regioner, kommuner och privata vårdgivare. Vi är ett bemanningsföretag som är aktiva i hela Sverige . Våra konsultchefer i företaget är Sjuksköterskor med lång erfarenhet från vården och arbetar aktivt ute hos våra kunder.
Kollektivavtal: Vi är medlem i Tjänsteföretagens Arbetsgivarförbund genom Almega och vi har gällande kollektivavtal för branschen. Vi erbjuder dig: - Konkurrenskraftiga löner - Friskvårdsbidrag - Arbeta som underkonsult via eget bolag - Konsultchefer som har kompetens och erfarenhet inom vården - Sjuklön - Tjänstepension - Inskolning vid nytt uppdrag - Vi är rikstäckande och erbjuder dig uppdrag i hela Sverige - Flexibla arbetstider Är du intresserad så tveka inte att höra av dig till oss. Vi är här för att hjälpa just dig!| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Omsorg & Behandling 1 AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5565569380 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Anestesisjuksköterska |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Omsorg & Behandling 1 AB söker en person till denna tjänst som anestesisjuksköterska med placerings i Uppsala. Om det låter intressant att arbeta som anestesisjuksköterska hos Omsorg & Behandling 1 AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-15.
Källa: Arbetsförmedlingen
Omsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som barnsjuksköterska i Uppsala.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som operationssjuksköterska i Uppsala.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som intensivvårdssjuksköterska i Uppsala.
2026-04-07
Mer info