Publiceringsdatum: 2026-04-07
Vill du arbeta inom hälso- och sjukvård-branschen? Positionen som anestesisjuksköterska hos Omsorg & Behandling 1 AB är öppen och väntar på en lämplig kandidat - kan det vara du? Omsorg & Behandling 1 AB söker en medarbetare på heltid som vill arbeta 3 månader – upp till 6 månader. Kan det vara du?
Västerås är platsen där denna position är ledig. Omsorg & Behandling 1 AB söker efter fler duktiga individer som vill arbeta som anestesisjuksköterska. De har just nu fyra lediga jobb som anestesisjuksköterska som kan vara av intresse för dig. Här är chansen att bli en del av Omsorg & Behandling 1 AB och jobba som anestesisjuksköterska! Ansök senast tisdag den fjortonde april 2026.
Välkommen till Omsorg & Behandling! Just nu söker vi leg.sjuksköterskor men även ni som är specialistutbildade till vårat team. Omsorg & Behandling är ett auktoriserat bemanningsföretag för Sveriges regioner, kommuner och privata vårdgivare. Vi är ett bemanningsföretag som är aktiva i hela Sverige . Våra konsultchefer i företaget är Sjuksköterskor med lång erfarenhet från vården och arbetar aktivt ute hos våra kunder.
Kollektivavtal: Vi är medlem i Tjänsteföretagens Arbetsgivarförbund genom Almega och vi har gällande kollektivavtal för branschen. Vi erbjuder dig: - Konkurrenskraftiga löner - Friskvårdsbidrag - Arbeta som underkonsult via eget bolag - Konsultchefer som har kompetens och erfarenhet inom vården - Sjuklön - Tjänstepension - Inskolning vid nytt uppdrag - Vi är rikstäckande och erbjuder dig uppdrag i hela Sverige - Flexibla arbetstider Är du intresserad så tveka inte att höra av dig till oss. Vi är här för att hjälpa just dig!| Antal tjänster | 4 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Omsorg & Behandling 1 AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5565569380 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Anestesisjuksköterska |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Omsorg & Behandling 1 AB söker fyra personer till denna tjänst som anestesisjuksköterska med placerings i Västerås. Om det låter intressant att arbeta som anestesisjuksköterska hos Omsorg & Behandling 1 AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-14.
Källa: Arbetsförmedlingen
Omsorg & Behandling 1 AB söker två personer till tjänsten som specialistläkare i Västerås.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker två personer till tjänsten som akutsjuksköterska/sjuksköterska, akutmottagning i Västerås.
2026-04-07
Mer infoOmsorg & Behandling 1 AB söker två personer till tjänsten som barnsköterska i Västerås.
2026-04-07
Mer info