Allmänspecialist Läkare Sökes till Grums

Publiceringsdatum: 2026-04-09

Funderar du på att söka jobb inom hälso- och sjukvård? Positionen som specialistläkare hos Omsorg & Behandling 1 AB är öppen och väntar på en lämplig kandidat - kan det vara du? Omsorg & Behandling 1 AB söker efter en ny anställd på heltid under 3 månader – upp till 6 månader som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.

Denna position är tillgänglig i Grums. Företaget Omsorg & Behandling 1 AB erbjuder just nu spännande karriärmöjligheter. Om du vill jobba som specialistläkare har de nu två lediga jobb - kolla in annonsen för att se om du har rätt erfarenhet. Här är chansen att bli en del av Omsorg & Behandling 1 AB och jobba som specialistläkare! Ansök senast onsdag den femtonde april 2026.


Jobbannons

Välkommen till Omsorg & Behandling! Just nu söker vi Allmänspecialister till vårat team. Omsorg & Behandling är ett auktoriserat bemanningsföretag för Sveriges regioner, kommuner och privata vårdgivare. Vi är ett bemanningsföretag som är aktiva i hela Sverige . Våra konsultchefer i företaget är Sjuksköterskor med lång erfarenhet från vården och arbetar aktivt ute hos våra kunder.

Kollektivavtal: Vi är medlem i Tjänsteföretagens Arbetsgivarförbund genom Almega och vi har gällande kollektivavtal för branschen. Vi erbjuder dig: - Konkurrenskraftiga löner  - Bästa marginal när du fakturerar - Friskvårdsbidrag - Arbeta som underkonsult via eget bolag - Konsultchefer som har kompetens och erfarenhet inom vården - Sjuklön - Tjänstepension - Inskolning vid nytt uppdrag - Vi är rikstäckande och erbjuder dig uppdrag i hela Sverige - Flexibla arbetstider Är du intresserad så tveka inte att höra av dig till oss. Vi är här för att hjälpa just dig!  

Om jobbet

Antal tjänster2
ArbetstidHeltid
FöretagsnamnOmsorg & Behandling 1 AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
Omfattning3 månader – upp till 6 månader
Organisationsnummer5565569380
Typ av anställningVanlig anställning
YrkeSpecialistläkare
YrkesområdeHälso- och sjukvård

Ansökan

Omsorg & Behandling 1 AB söker två personer till denna tjänst som specialistläkare med placerings i Grums. Om det låter intressant att arbeta som specialistläkare hos Omsorg & Behandling 1 AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-15.

Källa: Arbetsförmedlingen

Till webb­ansökan »
Relaterade jobb

Allmänspecialist Läkare Sökes till Kalix

Omsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som specialistläkare i Kalix.

2026-04-09

Mer info

Allmänspecialist Läkare Sökes till Kristinehamn

Omsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som specialistläkare i Kristinehamn.

2026-04-09

Mer info

Allmänspecialist Läkare Sökes till Filipstad

Omsorg & Behandling 1 AB söker en person till tjänsten som specialistläkare i Filipstad.

2026-04-09

Mer info