Publiceringsdatum: 2026-05-12
Är du på jakt efter en karriär inom hälso- och sjukvård? Letar du efter en chans att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad på Keun AB? Nu är det möjligt. Keun AB söker efter en ny anställd på heltid under tills vidare som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.
Platsen där jobbet finns ledigt är i Örebro. Keun AB behöver fler anställda som stödjer arbetet inom sjuksköterska, grundutbildad. Kolla in deras tio lediga tjänster för att se om du har vad som krävs. Låt Keun AB hjälpa dig att uppnå dina karriärmål som sjuksköterska, grundutbildad! Ansök seast måndag den trettioförsta augusti 2026.
Vill du ta kontroll över din arbetssituation, styra din tid och få en ersättning som speglar din värdefulla kompetens?
Linkyou matchar duktiga och självständiga sjuksköterskor med spännande uppdrag inom vård och omsorg. Vi tror på kvalitet, trygghet och ett nära samarbete. Vi söker löpande fler sjuksköterskor som vill arbeta med oss – oavsett om du letar efter en ny heltidsutmaning, vill jobba deltid eller söker flexibla extrapass vid sidan av din nuvarande tjänst.
Vi har avtal och samarbeten med en bred representation av verksamheter och skräddarsyr uppdraget helt utifrån din profil, din erfarenhet och dina önskemål.
Eftersom vi jobbar brett kan vi erbjuda placeringar som passar just din medicinska bakgrund, oavsett om du har din erfarenhet från regionen eller kommunen. Vi erbjuder uppdrag inom:
Arbetet är självständigt och varierat. Beroende på din placering innefattar dina arbetsuppgifter sedvanliga sjuksköterskeuppgifter såsom akuta medicinska bedömningar, läkemedelshantering, provtagning, dokumentation samt samverkan med läkare, paramedicin och anhöriga.
📩 Ansök redan idag! Urval, intervjuer och matchning sker helt löpande. Klicka på ansök eller kontakta oss direkt för ett förutsättningslöst samtal om vad vi kan erbjuda just dig.
| Antal tjänster | 10 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Keun AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5592057490 |
| Typ av anställning | Tillsvidareanställning (inkl. eventuell provanställning) |
| Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Keun AB söker tio personer till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i Örebro. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Keun AB skickar du in din ansökan senast 2026-08-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Keun AB söker tio personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Uppsala.
2026-05-12
Mer infoKeun AB söker tio personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Västerås.
2026-05-12
Mer infoKeun AB söker tio personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Umeå.
2026-05-12
Mer info