Publiceringsdatum: 2026-07-02
Letar du efter anställning inom hälso- och sjukvård? Vill du ta steget att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Valora bemanning AB? Nu har du möjligheten. Valora bemanning AB söker en medarbetare på heltid som vill arbeta 3 månader – upp till 6 månader. Kan det vara du?
Platsen där jobbet finns ledigt är i ospecificerad arbetsort. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Valora bemanning AB i rollen som sjuksköterska, grundutbildad så har de just nu tjugo lediga tjänster som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Bli en del av Valora bemanning AB genom att ansöka till jobbet som sjuksköterska, grundutbildad senast tisdag den första september 2026.
Vårduppdrag väntar – är du redo?
Nu söker vi fler engagerade konsulter!
Hösten närmar sig och vi har redan nu flera attraktiva uppdrag för legitimerade sjuksköterskor och specialistsjuksköterskor i Västerbotten. Uppdragen är inom offentlig sektor och finns i flera olika verksamheter inom hälso- och sjukvård.
Vi söker dig som vill arbeta i en professionell vårdmiljö där kvalitet, patientsäkerhet och samarbete står i fokus.
Exempel på verksamheter
Skicka din ansökan eller ditt CV redan idag så matchar vi dig med det uppdrag som bäst passar din kompetens, erfarenhet och tillgänglighet.
📧 maroa@valorabemanning.se
📞 076-703 00 04
🌐 www.valorabemanning.se
| Antal tjänster | 20 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Valora bemanning AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5594218157 |
| Typ av anställning | Säsongsanställning |
| Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Valora bemanning AB söker tjugo personer till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i ospecificerad arbetsort. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Valora bemanning AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-01.
Källa: Arbetsförmedlingen