Publiceringsdatum: 2026-07-14
Skulle du vilja jobba inom hälso- och sjukvård? Nu har du chansen att börja jobba som sjuksköterska, grundutbildad hos Grünewald-Decker AB. Grünewald-Decker AB behöver någon som vill arbeta heltid. Om du är tillgänglig för 11 dagar upp till 3 månader, ta en titt på denna jobbannons.
Denna position är tillgänglig i ospecificerad arbetsort. Grünewald-Decker AB söker för närvarande efter flera personer att anställa inom sjuksköterska, grundutbildad-branschen. Ta en titt på deras tre lediga tjänster för att se om något av dem passar just dig. Sista ansökningsdagen till jobbet som sjuksköterska, grundutbildad hos Grünewald-Decker AB är måndag den tredje augusti 2026.
Vi söker tre Sjuksköterska som kan starta omg inom Säbo/Hemsjukvård. Du behöver kunna vara beredd att resa till annan ort för detta uppdrag och viktigt att du kan börja omg.
Ett av uppdragen börjar v.30-36
Dem andra två startar
omg-31/7
omg-14/8
Minst ett års erfarenhet som Sjuksköterska
Behärska Svenska.
Vid intresse sänd in ditt
Cv
Sjuksköterska Legitimation.
Bra ersättning!
Vi betalar resa och boende
Sök endast om du uppfyller kraven!
| Antal tjänster | 3 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Grünewald-Decker AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
| Organisationsnummer | 5593635104 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Grünewald-Decker AB söker tre personer till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i ospecificerad arbetsort. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Grünewald-Decker AB skickar du in din ansökan senast 2026-08-03.
Källa: Arbetsförmedlingen